Schminksjabloon Mozaieken groot

Schminksjabloon Mozaieken groot
€ 2,95 *

Prijzen incl. btw excl. verzendkosten
Afgebeelde kleur of model kan afwijken van de werkelijkheid. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de getoonde afbeeldingen met betrekking tot kleur. Alle kledingstukken worden geleverd zonder accessoires tenzij het specifiek is vermeld.

75 op voorraad, levertijd 1-2 dagen

LET OP !!! - LET OP !!!
Houd er rekening mee dat wij in de periode van 09.07.2025 tot 26.07.2025 bedrijfssluiting hebben en ontvangen bestellingen pas kunnen verwerken na deze periode als wij terug zijn. Leveringen kunnen daarom pas na 26.07.2025 worden verwerkt. Alvast bedankt voor uw begrip.
  • 43844
  • 8713647438441
PXP Schminksjabloon Mozaïeken groot Met deze PXP schmink sjablonen maak je iets heel...meer
Productinformatie "Schminksjabloon Mozaieken groot"

PXP Schminksjabloon Mozaïeken groot

Met deze PXP schmink sjablonen maak je iets heel speciaals van je face- of body painting. De schminksjablonen zijn makelijk schhon te maken, zonder plaklaag dus kunnen weer hergebruikt worden. Neem een spons bv van latex met de gewenste schminkkleur en druk deze rustig op het schmink sjabloon.

Afmeting: 25 x 12 cm

Artikeltype: Schmink
Inhoud: 1
Verdere links naar "Schminksjabloon Mozaieken groot"
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Schminksjabloon Mozaieken groot"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle vrijgegeven.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Ik heb de privacy voorwaarden gelezen.

Laatst bekeken